Serwisant podczyszczalni

Albatros Aluminium Sp. z o.o., producent światowej klasy profili aluminiowych, w związku z rozwojem swojej działalności, poszukuje kandydatów / kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Wałcz

Numer ogłoszenia: 5/04/2022

Albatros Aluminium to nowoczesny Zakład Produkcyjny, w którym produkujemy profile aluminiowe dla najbardziej wymagających klientów.

Jak pewnie wiesz, dużo się u nas dzieje. Jesteśmy w trakcie rozbudowy i dlatego cały czas szukamy pracowników.

Czujesz, że jesteś człowiekiem do zadań specjalnych? Lubisz majsterkować i naprawiać drobne usterki? Nie boisz się wymagającej pracy?

Obawiasz się, że brakuje Ci doświadczenia? Spokojnie wszystkiego Cię nauczymy.

Co możemy Ci zaoferować:

  • Premia 10% wysokości wynagrodzenia brutto
  • Dodatek w wysokości 500 zł za pracę w trudnych warunkach
  • Bonus za przedłużenie umowy 500 zł
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy
  • Dodatek za aktywnie pokonane kilometry do pracy na rowerze lub pieszo
  • Nagrodę za polecenie pracownika w wysokości od 500 zł do 1000 zł
  • Możliwość zdobycia uprawnień SEP / UDT – finansowane przez Albatros
  • Pracę na regularnie serwisowanych maszynach
  • Wsparcie opiekuna i trenera wewnętrznego na starcie
  • Premię na święta
  • Imprezy dla dzieci z okazji Dnia Dziecka i Mikołajek

Twoje przyszłe zadania:

  • Kontrola i nadzór procesów oczyszczania ścieków
  • Utrzymywanie sprawności urządzeń oczyszczalni w tym pracy pomp, urządzeń uzdatniania wody
  • Odczytywanie parametrów z urządzeń kontrolno-pomiarowych
  • Wykonywanie czynności konserwacyjnych oraz napraw urządzeń oczyszczalni i na linii do anodowania
  • Dbałość o utrzymanie urządzeń w czystości i należytym stanie technicznym
  • Prowadzenie rejestru awarii

Co jest dla nas ważne:

  • Otwartość na wyzwania i chęć nauki nowych rzeczy
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Wiemy doskonale, że początki bywają trudne, dlatego zapewnimy wsparcie doświadczonej kadry, opiekę trenerów i kierownika.

Co się dzieje z Twoim CV po wysłaniu aplikacji?

Jeśli Twoje CV zostanie zakwalifikowane do kolejnego etapu, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie aby przedstawić Ci szczegóły pracy oraz porozmawiać o Twoim doświadczeniu oraz Twoich oczekiwaniach. Następnie zostaniesz zaproszony na spotkanie u nas w firmie.