Serwisant podczyszczalni

Albatros Aluminium Sp. z o.o., producent światowej klasy profili aluminiowych, w związku z rozwojem swojej działalności, poszukuje kandydatów / kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Wałcz

Numer ogłoszenia: 4/11/2020

Zadania:

  • Kontrola i nadzór nad procesem oczyszczania ścieków.
  • Utrzymywanie sprawności urządzeń podczyszczalni w tym pracy pomp, urządzeń uzdatniania wody.
  • Wykonywanie czynności konserwacyjnych oraz napraw urządzeń oczyszczalni i na linii do anodowania.
  • Dbałość o utrzymanie urządzeń w czystości i należytym stanie technicznym.
  • Prowadzenie rejestru awarii.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe / techniczne.
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.
  • Gotowość do podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach.
  • Pracę w miłej atmosferze.
  • Paczki świąteczne dla dzieci.
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji + premie.

Dodatkowe informacje uzyskasz dzwoniąc pod numer telefonu 883 373 307.