Specjalista ds. planowania produkcji

Albatros Aluminium Sp. z o.o., producent światowej klasy profili aluminiowych, w związku z rozwojem swojej działalności, poszukuje kandydatów / kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Wałcz

Numer ogłoszenia: 1/03/2022

Zadania:

  • Wsparcie terminowej realizacji zamówień, przy jednoczesnym optymalnym wykorzystaniu zasobów produkcyjnych;
  • Planowanie produkcji na wybranych wydziałach produkcyjnych;
  • Kontrola realizacji planów produkcyjnych i przeplanowanie zleceń;
  • Współpraca z wydziałami produkcyjnymi w zakresie optymalnego planowania i wspierania realizacji planów produkcyjnych;
  • Współpraca z działami Obsługi Klienta i Zakupów, w zakresie potwierdzania terminów realizacji zamówień, oraz analizy i tworzenia planu dostaw.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe mile widziane zarządzanie produkcją, planowanie produkcji
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • Znajomość procesów logistycznych, produkcyjnych;
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi aplikacji MS Office (zwłaszcza Excel);
  • Znajomość obsługi systemu ERP Comarch XL lub inny;
  • Znajomość systemów MRP I oraz MRP II;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność analizy informacji oraz danych liczbowych i wyciągania wniosków;

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę;
  • Bonus za przedłużenie umowy 500 zł;
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy;
  • Punkty w aplikacji WORKSMILE za pokonane km do pracy na rowerze i pieszo;
  • Wsparcie opiekuna nowych pracowników w pierwszym okresie zatrudnienia;
  • Nagrodę za polecenie pracownika w wysokości 500 zł;
  • Premię na święta;
  • Imprezy dla dzieci z okazji Dnia Dziecka i Mikołajek;
  • Imprezy integracyjne.