Elektryk

Albatros Aluminium Sp. z o.o., producent światowej klasy profili aluminiowych, w związku z rozwojem swojej działalności, poszukuje kandydatów / kandydatek na stanowisko:

Elektryk

Miejsce pracy: Wałcz

Numer ogłoszenia: 1/11/2020

Zadania:

  • Zapewnienie bezpiecznego i sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń.
  • Realizowanie przeglądów, napraw oraz reagowanie na awarie.
  • Udział przy uruchomieniach nowych maszyn i urządzeń.
  • Działania prewencyjne i analizy mające na celu zapobieganie awariom.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.
  • Uprawnienia SEP do 1 kV.
  • Mile widziane doświadczenie w dziale Utrzymania Ruchu.

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach.
  • Pracę w miłej atmosferze.
  • Paczki świąteczne dla dzieci.
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji + premie.

Dodatkowe informacje uzyskasz dzwoniąc pod numer telefonu 883 373 307.