Magazynier - operator wózka

Albatros Aluminium Sp. z o.o., producent światowej klasy profili aluminiowych, w związku z rozwojem swojej działalności, poszukuje kandydatów / kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Wałcz

Numer ogłoszenia: 1/04/2022

Albatros Aluminium to nowoczesny Zakład Produkcyjny, w którym produkujemy profile aluminiowe dla najbardziej wymagających klientów.

Jak pewnie wiesz, dużo się u nas dzieje. Jesteśmy w trakcie rozbudowy (budujemy nowy magazyn!) i dlatego cały czas szukamy pracowników.

Chcesz się rozwijać i podnosić swoje kompetencje? Czujesz, że jesteś człowiekiem do zadań specjalnych? Aplikuj do nas!

Obawiasz się, że brakuje Ci doświadczenia? Spokojnie wszystkiego Cię nauczymy.

Co możemy Ci zaoferować:

  • Premię w wysokości10% stawki wynagrodzenia brutto;
  • Bonus za przedłużenie umowy w wysokości 500 zł;
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy;
  • Dodatek za aktywnie pokonane kilometry do pracy na rowerze lub pieszo
  • Nagrodę za polecenie pracownika w wysokości od 500 zł do 1000 zł
  • Możliwość zdobycia uprawnień na wózek widłowy lub ładowarkę jednonaczyniową – finansowane przez Albatros
  • Posiłki regeneracyjne w okresie jesienno-zimowym
  • Wsparcie opiekuna w pierwszym okresie zatrudnienia
  • Pracę na zadbanych urządzeniach, które regularnie serwisujemy
  • Premię na święta
  • Imprezy dla dzieci z okazji Dnia Dziecka i Mikołajek

Twoje przyszłe zadania:

  • Kompletacja towaru
  • Przygotowywanie towaru do wysyłki
  • Załadunek i rozładunek towarów
  • Dostawa materiałów opakowaniowych i surowców na produkcję
  • Raportowanie w systemie Comarch XL / WMS

Co jest dla nas ważne:

  • Wyobraźnia przestrzenna (każde auto do załadunku to wyzwanie ze względu na różne wymiary paczek);
  • Precyzja i dokładność we wprowadzaniu danych do systemu;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Otwartość na wyzwania i chęć nauki nowych rzeczy;
  • Chęć d pracy w systemie 4 brygadowym.

Wiemy doskonale, że początki bywają trudne, dlatego zapewnimy wsparcie doświadczonej kadry, opiekę trenerów i kierownika.