Pakowacz Profili Aluminiowych

Albatros Aluminium Sp. z o.o., producent światowej klasy profili aluminiowych, w związku z rozwojem swojej działalności, poszukuje kandydatów / kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Wałcz

Numer ogłoszenia: 7/05/2024

Firma Albatros Aluminium działa na rynku od 2010 roku, obsługując wielu znanych klientów z branży budowlanej, meblarskiej, oświetleniowej i innych. Nasz zespół to grupa pasjonatów, którzy codziennie stawiają czoła wyzwaniom, doradzając klientom i wspierając ich na każdym etapie współpracy. Specjalizujemy się usłudze produkcji profili aluminiowych, a także oferujemy usługi anodowania i obróbki mechanicznej profili.

W naszej firmie stawiamy na osoby, które chcą się rozwijać i współtworzyć miejsce, w którym pracują w oparciu o nasze wartości: dobrą atmosferę, rzetelność, zaangażowanie oraz odpowiedzialność.

Lubisz gdy w pracy dużo się dzieje? Chcesz się rozwijać i podnosić swoje kompetencje? Czujesz, że jesteś człowiekiem do zadań specjalnych?

Co możemy Ci zaoferować:

  • Premia w wysokości 10% wynagrodzenia brutto
  • Bonus za przedłużenie umowy +500 zł
  • Nagrodę za polecenie pracownika w wysokości od 500 zł do 1000 zł
  • Wsparcie opiekuna w pierwszym okresie zatrudnienia

Twoje przyszłe zadania:

  • Pakowanie profili aluminiowych
  • Dbanie o wysoką jakość produkowanych profili zgodnie z obowiązującymi standardami

Co jest dla nas ważne:

  • Gotowość do pracy na 3 zmiany,
  • Godziny zmian to: 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00
  • Otwartość na wyzwania i chęć nauki nowych rzeczy.

Wiemy doskonale, że początki bywają trudne, dlatego zapewnimy wsparcie doświadczonej kadry, opiekę trenerów i kierownika.

Co się dzieje z Twoim CV po wysłaniu aplikacji?

Jeśli Twoje CV zostanie zakwalifikowane do kolejnego etapu, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie aby przedstawić Ci szczegóły pracy oraz porozmawiać o Twoim doświadczeniu oraz Twoich oczekiwaniach. Następnie zostaniesz zaproszony na spotkanie u nas w firmie.